Nowy lepszy smartfon

Jako że Dagmara (tu brzykie słowo) się na swojego starego gorszego Smartfona, postanowiła pozbyć się tegoż (tu brzydkie słowo) przez zmianę telefonu na nowoczesny smartfon posiadający ogrom funkcji i prawie Windows 8 (no ikony takie same) Nowym telefonem jest fantastyczny model Nokli, oj Nokii o nazwie Nokia 101, super genialny telefon posiada nawet możliwość używania 2 kart sim. Jedziemyyyyy.

W sumie to Pani D. to ma rację z tym telefonem, bo po jakiego (tu powinno być brzydkie słowo) w telefonie Facebook, poczta, przeglądarki i miliony innych dupereli które tylko czerpią baterię, a dodatkowo ciągle powodują zabawę telefonem. Telefon powinien być telefonem a nie choinką ubierającą się dla Czaka.

Jestem z Pani D. dumny, sam bym tak jeszcze nie potrafił wyzbyć się funkcji mojego telefonu, ale wszystko przede mną.

I powiem tylko że sos do spagetti Dawtona jest naprawdę dobry Uśmiech Polecam !!


2012-11-29 23:37:29 napisała Dagmara

Stary lepszy smartfon piiii piiiii [cenzura] marki piiii piiiii [cenzura] trzymał baterię niespełna jeden dzień, nie że dobę drodzy panstwo – dzień… Miał mnóstwo wypasionych funkcji, aplikacji – istne cuda wianki szklanki piiii piiiii [cenzura]… i co z tego, skoro gdybym chciała z nich skorzystać żywotność baterii po pełnym naładowaniu wystarczyłaby może [z dużym naciskiem na MOŻE] na kilka godzin – kilka nie mylić z kilkanaście!!! {#emotions_dlg.zle} I tak oto Nowa Lepsza Ja stwierdziłam, że mam dość bycia śledzoną przez gmaila, współrzędne i inne piiii piiiii [cenzura] i zamarzyłam o telefonie… i już – TELEFONIE KOMÓRKOWYM… takie słowo, a dokładniej dwa!

Jak sobie pomyślę o tym cudeńku spod znaku nokii… w którym bateria trzyma ponad dwa tygodnie – to mi się facjata cieszy {#emotions_dlg.brawo} Nawet mms’a odebrać nie mogę, a co! I to mi się podoba – mieć radochę mając zwykły prosty telefon – BEZCENNE……………………..

Nie mam konta na fejsie [już nie mam], nie mam smartfona [no dobra mam – ale w szufladzie z rozładowanym aku] i jestem wege… czyż może być coś piękniejszego w życiu?!  To jest piiii piiiii [cenzura] piękne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


2012-11-30 09:02:08 napisał Piotr

No ja mogę być piękniejszy {#emotions_dlg.padam} Ale fakt, dzięki takiemu telefonowi człowiek nie jest już tak uwiązany, mówią że telefon komórkowy to smycz, ale kurde smartfon to dodatkowo kolczatka, kaganiec i buda w jednym.

Leave a Reply

Przewiń na górę